Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Namo projektas - Obelis, 90 kv. m. karkasinis namas šeimai

Namas šeimai - Obelis

Šis nedidelis ir kompaktiškas namas skirtas šeimai. Tai 90 kvadratinių metrų ploto namas. Projekte suplanuoti trys miegamieji kambariai, svetainė ir garažas. Garažo plotas nėra įskaičiuotas į bendrą namo plotą. Projektas Obelis ypač populiarus Jungtinėje Karalystėje. Jis taip pat tampa vis populiaresnis ir Lietuvoje.

Projekto Obelis aprašymas

Namas gylis 5.59 m., namo ilgis 13.2 metrai. Bendras namo plotas 116 kv. metrai su garažu. Be garažo gyvenamas plotas apima 90.63 kvadratus. Name yra trys miegamieji kambariai. 

1. Kambarys Nr. 1: kambario plotas 10.2 kv. m. į kambarį patenkama tiesiai iš vestibiulio. Kambaryje du langai, kambarys yra kampinis.

2. Kambarys Nr. 2: antrojo miegamo kambario plotas 10,79 kvadratai (3.7 m. x 2.97 m. ). Tai taip pat kampinis kambarys į kurį patenkama iš vestibiulio. Kambarys tinkamas išnaudoti kaip vaikų kambariui. 

3. Kambarys Nr. 3: Tai mažiausias namo kambarys kurio plotas 8.9 kvadratiniai metrai. 

4. Virtuvės kambarys: virtuvės plotas 9.52 kvadratiniai metrai. Virtuvės kambarys pakankamai didelis todėl jame galima planuoti patogius ir tinkamus virtuvės baldus. 

5. Svetainės kambarys: tai didžiausias namo kambarys kuriame galima patogiai įsikurti ir pailsėti su svečiais. Kambario plotas 17.4 kv. metrai. Kambaryje yra suplanuotas vienas tačiau platus langas. Kambarys taisyklingo stačiakampio formos. 

6. Garažas: į projektą įtrauktas garažas kurio plotas 16 kvadratinių metrų. Projekte suplanuoti pasikeliantys garažo vartai. Į garažą patenkama tik iš lauko. Vienviečiame garaže tilps Jūsų automobilis o tai dar vienas komforto akcentas šiame projekte Obelis. 

Kiti mūsų svetainės projektai: Karkaso namas - Juodasis AlksnisKarkasinis namas "Liepa plius".