Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Namo projektas - Beržas

Karkasinis namas Beržas

Tai vienas populiariausių karkasinių namų projektų. Namo bendras plotas yra 107,35 kvadratiniai metrai. 

Vidutinis namas skirtas gyventi vidutinei Lietuvos šeimai.  Name yra 3 miegamieji kambariai, svetainė, vestibiulis, virtuvė, valgomasis kambarys, du vonios kambariai, tualetas, tamsus kambarėlis. 

Projekto Beržas išdėstymas

Svetainės kambarys: 4,4 ant 4,2 metro. Bendras svetainės plotas 18,48 kv. m. Į svetainės kambarį patenkama iš koridoriaus per vestibiulį. Šalia svetainės yra vonios kambarys. Kambarys suprojektuotas taip, kad vasaros metu galėsite grožėtis išėję į terasą. 

3 miegamieji kambariai: miegamųjų kambarių plotai 9,8 kv. m., 10,1 kv. m. ir 12,21 kvadratiniai metrai. Mažesnieji miegamieji kambariai puikiai tinka išnaudoti kaip vaikų kambarius. Visi miegamieji kambariai nėra pereinami. 

Virtuvės kambarys ir valgomasis: Šio karkasinio namo Beržas virtuvė yra 8,41 kvadratinių metrų ploto (2,9 m. x 2,9 m.), valgomasis 11,6 kv. m. taigi virtuvė su valgomuoju sudaro apie 19 kvadratų. Tai puiki vieta leisti laiką namų šeimininkėm, kadangi virtuvė yra tikrai erdvi. 

Tamsus kambarys ir kitos patalpos: Tamsau kambarėlio plotas yra 2,4 kv.m. ten galima įsirengti sieninę spintą ar tiesiog drabužinę. Tualetas ir du vonios kambariai išdėstyti koridoriaus galuose. 

Namo projekte nėra numatytas garažas. Tačiau pagal karkasinio namo kliento pageidavimus garažą galima sujungti su namu jį tiesiog pristatyti naudojant lengvas konstrukcijas.  

Kiti namo projektai: Karkasinio namo planas - Akacija