Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Namas "Liepa", Karkasinis 76 kv.m. namas šeimai

Tai namas tinkamas gyventi bet kuriuo metų laiku. Namas su patogiu išplanavimu yra 76 kv. m. ploto. Tai vieno aukšto gyvenamasis karkasinis namas paplitęs Skandinavijos šalyse. 

Namą sudaro trys miegamieji kambariai, virtuvė su svetainės kambariu. Namo projektą sudaro 7,5 ant 10,1 m. ploto pamatas. Svetainės kambarys ar valgomasis turi terasinį langą pro kurį atsiveria platus vaizdas į gamtą. 

Karkasinio namo "Liepa" išplanavimas

Namas labai populiarus ir patogus gyventi keturių asmenų šeimai. Tokio tipo šeima ir renkasi ne didelį bet ekonomišką ir pakankamai pigų namą. Patekus į namą iš koridoriaus patenkama į visus kambarius ir virtuvę. Nėra pereinamų kambarių. Įėjus į vidų kairėje ir dešinėje išdėstyti 2 miegamieji kambariai. Einant tiesiai pateksite į Svetainės kambarį. Koridoriaus gale yra virtuvė ir dar vienas miegamas kambarys. 

Kambarių išmatavimai 

Miegamasis kambarys nr.1: Kambario plotas - 9,2 kv.m. (3,03 m. x 2,97 m.). Šis kambarys puikiai tinka išnaudoti kaip kambarį vaikams. Jis yra šiek tiek toliau nuo patekimo į namo vidų. Priešais randasi kitas miegamasis kambarys Nr.2.

Miegamasi kambarys nr.2:  tai mažiausias kambarys name tačiau jame esantys langai išdėstyti taip, kad kambarys vizualiai atrodo pakankamai didelis. Kambario plotas - 7,2 kv.m. (2,8m.x2,6m.). 

Miegamas kambarys nr.3:  šis kambarys tinka vaikų kambariui taip pat. Bendras kambario plotas 8,1 kvadratiniai metrai. Kambaryje yra vienas langas, ribojasi su svetainės kambariu. 

Virtuvės kambarys: virtuvė yra 3,8 metrų ilgo ir 2,5 metrų pločio. Visas ir bendras virtuvės plotas 9,5 kvadratiniai metrai. Virtuvė suprojektuota atsižvelgiant į virtuvės šeimininkių dažniausiai išsakomus pageidavimus. Tai nėra per didelė virtuvė. Manau, kad tai standartinis kambarys kuriame tilps ir kuo puikiausiai tiks virtuvinis komplektas bei reikalinga buitinė įranga. 

Valgomasis / Svetainės kambarys: tai pats didžiausias kambarys, kuriame yra suprojektuota terasa. Terasa gali būti atvira arba uždara. Uždara terasa sudaro vizualų kambario praplatėjimą su išsikišusiu kambario plotu. Atvira terasa pastatoma su atskiru išėjimu į lauką, kad būtų galima mėgautis gamta. Šis karkasinio namo kambarys yra 19,9 kvadratiniai metrai (5,1 m. x 3,9 m.). 

Karkasinio namo projekte nėra numatytas garažas. Tačiau pagal klientų pageidavimą garažą yra galima pristatyti prie namo. 

Susipažinkite ir su šiais projektais: Namo projektas - BeržasKarkasinio namo planas - Akacija.