Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Karkaso namas - Juodasis Alksnis, 111 kv. m. projektas

Namas Juodasis Alksnis

Pristatome Jums dar vieną karkasinio namo projektą - Juodasis Alksnis. Tai šeimos gyvenamasis namas kurį gali įpirkti vidutines pajamas Lietuvoje gaunanti šeima. Bendras namo gyvenamasis plotas yra  vienas šimtas vienuolika kvadratinių metrų. Tai keturių miegamųjų kambarių namas kuriame tikrai įsiteksite Jūs ir Jūsų šeima. Dažniausiai namą renkasi keturių asmenų šeima. 

Projektas Juodasis Alksnis

Projektas išsiskiria savo kuklumu. Namas kuriame rasite keturis kambarius, virtuvę, svetainės kambarį, tualetą ir vonios kambarį. Namas yra vieno aukšto. Jame nėra garažo, tačiau kaip ir kituose projektuose taip ir šiame garažą galima numatyti prieš tai tiesiog pasikonsultuojant su architektais. Projektas yra gana populiarus. Namo išorės dekoras sukuria tikrą Juodojo alksnio iliuziją.  

Kambarių dydžiai ir išplanavimas

Svetainės kambarys: tai pats didžiausias kambarys visame karkasiniame name. Jo plotas 18,7 kvadratiniai metrai (4,4 m. x 4.1 m. ). Svetainės kambaryje galite suplanuoti pakankamai patogius ir didelius baldus. Tai esminis kambarys projekte. 

Keturi miegami kambariai: Kambarys nr.1 - tai 14,3 kv. m. kambarys. Jis puikiai tinkamas išnaudoti kaip vaikų kambarys. Vaikams galima skirti šį didžiausią iš keturių miegamųjų kambarių. Kambarys nr. 2. - 12,6 kv. m. ir kiti kambariai po 9,8 kvadratus. Į visus kambarius patenkama iš koridoriaus. Šiame namo plane nėra pereinamų kambarių. Į miegamą kambarį Nr. 1 patenkama iš vestibiulio. Į kitus tris kambarius įeinama iš bendro koridoriaus kurio plotas yra  11 kvadratų. 

Išskirtinė virtuvė

Virtuvė yra tikrai išskirtinė nes ji turi tiesioginį išėjimą į terasą. Tai virtuvė su lauko terasa. Labai romantiškas ir šiek tiek neįprastas sumanymas. Virtuvė kurios plotas 10,97 kv. m. yra puiki vieta kurioje leidžia laiką namų šeimininkės. Projektuotojai sugalvojo padaryti išėjimą į terasą tam, kad tiesiog būtų galima romantiškai pavalgyti gamtoje. 

Susipažinkite su kitais karkasinių namų projektais: Karkasinis namas "Liepa plius"Karkasinio namo atsparumas gaisrui.