Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Karkasinių namų kaina

Karkasinių namų kainos

Daugelis galvoja, kad mūriniai namai yra daug brangesni už karkasinius namus. Ši nuomonė gali būti ne visada teisinga. Didžiausias būsto kainos veiksnys yra laikas. Laikas čia yra pakankamai svarbus žaidimo dalyvis. Gali būti, kad net ir statant karkasinį namą Jums teks laukti statybinių medžiagų, specialių namo konstrukcijų (ypač jei statote namą pagal savo specialius pageidavimus), jei norėsite jas gauti greičiau namo kaina gali didėti.  Atvirkštiniu atveju, statant mūrinį namą, kuris yra šiuo metu vis dar populiariausias namas Lietuvoje, Jums nereiks laukti kol bu pristatytos plytos ar mišinys ir galėsite nedelsiant statyti namą. 

Lietuvoje statomų karkasinių namų kainos ypač svyruoja nuo namo dydžio nuo vietos kurioje karkasinis namas statomas ir nuo namo baigtumo. Jei norite pigaus karkasinio namo galite tikėtis jį pasistatyti už 24 000 eurų. Tačiau toks namas bus iki 50 kvadratų be garažo ir be kitų privalumų. Jei Jus domina karkasinių namų kainą prašome susisiekti su administracija.

Karkasinis namas šeimai

Tai namas kurio gyvenamas plotas iki 120 kvadratinių metrų. Name yra 3 bendrieji kambariai, miegamasis, virtuvė du vonios kambariai, tualetas, vieta katilinei ir tamsus kambarys. Namas šeimai yra vieno aukšto be garažo. Garažą galima pristatyti pagal kliento pageidavimą šalia namo. Toks karkasinis namas, su daline apdaila, tai yra namo sienos padengtos gipsu, išvedžiota elektros instaliacija, įvestas vandentiekis, namas apšiltintas iš išorės, kainuoja 48000 eurų.

Karkasinis namas - Savaitgalis

Namo bendras gyvenamas plotas yra 104 kvadratiniai metrai. Namas labiau skirtas gyventi soduose ar skirtas poilsiui. Kadangi namas orientuotas į laisvalaikį, jo dizainas ir projektas puikiai atitinka atostogų ir laisvalaikio dvasią. Tokio namo orientacinė kaina 63 000 eurų. Namas turi didelius vitrininius langus, pro kuriuos atsivers puikus ir erdvus vaizdas į Jūsų pasirinktą kraštovaizdį. Namo kainą gali svyruoti atitinkamai atsižvelgiant į kliento pageidavimus dėl namo baigtumo. Gali užsakyti ir pilną vidaus apdailą kurį šiek tiek įtakos namo kainą. 

Namas - Atostogos

Tokio namo kvadratūra yra 123 kv. metrai. Orientacinė namo kaina yra apie 70 000 eurų. Namas skirtas atostogoms, bet kuo puikiausia tinka gyventi ištisus metus. Namas turi didelę ir erdvę terasą, kuri išsiskiria savo struktūra, joje gali ilsėtis ir mėgautis saule visa šeima ir jos draugai. Namo kaina svyruoja atsižvelgiant į kliento pageidavimus, apdailos baigtumą, medžiagų kokybę.