Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Karkasinis namas "Liepa plius"- namo projektas ir išplanavimas

Karkasinis namas šeimai su garažu

Tai dar vienas patogus ir pakankamai mažas karkasinis namas atsiradęs Karkasiniainamai.eu apžvalgų kolekcijoje. Šis namas beveik identiškas kitam namo projektui " Liepa ". Jis skiriasi tuo, kad šiame namo projekte yra numatytas garažas. Automobilio garažą atsirado būtinybę numatyti, po to kai projektuotojai pastebėjo kad vis daugiau klientų nustemba, jog šiame projekte nėra garažo. Nors namas pristatomas kaip šeimos karkasinis namas tačiau jame nebuvo vietos automobiliui. 

 Projekto " Liepa plius " išdėstymas

Name yra trys kambariai, svetainė arba valgomasis, virtuvė ir tualetas su vonios kambariu.  Bendras namo plotas 87,8 kvadratiniai metrai. Namas išsiskiria savo paprastumu ir patogiai išplanuotais kambariais. Tai labai ekonomiškas ir nedidelis karkasinis namelis. Jame galima gyventi tiek vasarą tiek šaltu metų laiku. 

 Kambariai ir svetainė

Name yra trys miegamieji kambariai ir svetainė arba tiesiog valgomasis. Kambariai nėra dideli, tačiau jie puikiai atitiks Jūsų šeimos poreikius. Du kambarius galima išnaudoti kaip vaikų kambarius, o likusį kambarį pasilikti tėveliams. Miegamųjų kambarių plotas atitinkamai: 8,6 kv.m., 9,2 kv.m. ir 11 kvadratų. Į visus kambarius patenkama iš karkasinio namo holo. Tai koridorius holas, kuris taip pat projektuotas taip, kad nereikėtų turėti pereinamų kambarių. 

Garažas

Namo garažas yra prijungtas prie namo. Į garažą patenkama iš lauko. Garažo patalpos bendras plotas yra 19,7 kvadratai. Tai nėra didelis garažas, tačiau jis yra ekonomiškas ir šiltas. Garažas prijungtas prie dešinės karkasinio namo sienos. Vis daugiau šeimų svajoja ir pageidauja turėti namą su garažu, todėl šis projektas yra pakankamai paklausus.

Svetainėje galite rasti ir daugiau namų projektų: Namas "Liepa", Karkasinis 76 kv.m. namas šeimaiKarkasinio namo planas - Akacija.