Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Karkasinis namas Beržas II šeimai

Karkasinio namo planas Beržas II.

Šis karkasinis namas skirtas šeimai ir tiems kurie galvoja turėti ekonomišką būstą. Šis namas nėra didelis tačiau orientuotas į šeimos poreikius. Namas Beržas II tai 3 miegamųjų kambarių namas. Bendras namo plotas tik 106 kvadratiniai metrai.

Namo projektas

Kaip skelbia projekto autoriai "Scotframe" tai namo planas atitinkantis pagrindinius šeimos poreikius. Jis nėra didelis, namo statybos kaina, priklausys nuo medžiagų kokybės ir namo baigtumo. Atsižvelgiant į Karkasiniainamai.eu patirtį galime teigti, kad tai namas kuriam duotume 9 balus iš dešimties. Jis turėtų būti paklausus pastaruoju laiku, nes žmonės Lietuvoje linkę statytis kuo praktiškesnius būstus. Niekas nebenori grįžti į 80 tuosius metus, kai žmonės statėsi kuo didesnius namus tikėdamiesi, kad jame gyvens ir vaikų vaikai. 

 Karkasinio namo projektas.

 Namo išdėstymas ir planas

Karkasinis namas išdėstytas taip, kad jame nebūtų pereinamų kambarių, trys miegamieji, svetainė ir virtuvė su valgomuoju. Jums nereikia rūpinti papildoma erdve, kur valgyti nes plane virtuvė sujungta su valgomuoju kambariu. 

Taip pat verta paminėti, kad namo planas sukurtas atsižvelgiant į 3 ar 4 asmenų šeimą. Kiekvienas šeimos narys turės po atskirą kambarį, o vonios ir tualeto kambarys yra visiems patogiai prieinamas. 

Karkasinio namo planas

Kambarių dydžiai

Miegamasi kambarys Nr.1 yra 10,1 kv.m. dydžio, miegamasis kambarys Nr.2 yra 14,5 kv. m. dydžio, trečiasis miegamasis kambarys yra 11 kvadratų. Virtuvė kartu su valgomuoju sudaro 18,7 kv. m. o svetainė, kurioje renkasi visa šeima yra didžiausia karkasinio namo patalpa ji yra 21 kv. metro.