Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/joomla/updater/updater.php on line 278
Karkasinis namas Alderis iki 80 kvadratų

Karkasinis namas Alderis iki 80 kvadratų

Karkasinis namas Jūsų šeimai iki 80 kv. metrų. Tai puikus namas norintiems turėti nedidelį būstą. 

Karkasinis namas iki 80 kv.m. 

Šis namas yra labai jaukus. Tai nėra didelis karkasinis namas. Jis kuo puikiausiai tinka standartinei Lietuvos šeimai. Mes rekomenduojame šį namo projektą keturių asmenų šeimai nes jame yra 3 miegamieji kambariai ir svetainė. Vaikai galės įsikurti atskiruose kambariuose. 

Jo dydis iki 80 kvadratinių metrų. Jums tereikia išsirinkti vietą ir apsispręsti kokio namo norėtumėte. 

Namo išplanavimas

Tai trijų miegamųjų kambarių namas. Name yra 3 miegamieji, svetainė ir virtuvė. Taip pat prie namo prijungtas garažas. Svetainės kambarys turi platų išgaubtą vitrininį langą su vaizdu į gamtą ar kiemą priklausomai nuo to kur stovės Jūsų svajonių namas. 

Kambarių dydžiai

Svetainės kambarys yra 22 kv. metrų, miegamasis kambarys nr.1 yra 16,4 kv.m. Miegamasis kamabrys nr. 2 yra 12 kv.m. o trečiasis miegamasis kambarys 11 kvadratinių metrų. Virtuvės dydis 8 kvadratiniai metrai ir papildoma patalpa su koridoriumi. Vonios kambarys yra atskirai nuo tualeto. Garaže puikiai telpa vienas automobilis. Jums nereikės rūpintis šalčiais žiemą nes turėsite galimybę laikyti savo automobilį tiesiog garaže. 

Pagal klientų poreikius KarkasiniaiNamai.eu gali padaryti ir pilną apdailą bei kiemo įrengimo darbus. Jums reikia išreikšti poreikį ir mes viską sutvarkysime.