Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Karkasinio namo statyba

 Karkasinio namo pamatai

Statant karkasinį namą darbai pradedami nuo betoninių polių įgręžimo. Pamatas išliejamas betonu ir sutvirtinamas poliais. Betono kiekis ir polių skaičius priklauso nuo namo ploto.

Namo konstrukcijos surinkimas

Baigus daryti namo pamatą pradedami karkasinio namo surinkimo darbai. Namo konstrukcija renkama iš 250x50 mm storio rasto tašų. Karkasinio namo konstrukcija gali būti 2 ar net 3 aukštų tokiu atveju daromos namo perdangos o jų konstrukcijoms naudojamos ir OSB plokštės. 

Karkasinio namo stogas

Statybos metu surinkus pagrindinę namo konstrukciją pereinama prie namo stogo. Stogas daromas iš 250x50 rasto tašų. Kai baigiamas dengti stogas pereinama prie stogo ir konstrukcijos šiltinimo. 

Langų ir durų montavimas

Langus ir duris montuojame atsižvelgę į Jūsų poreikius. Paprastai namo savininkas išsirenka langus ir duris o mes juos sumontuojame. Statybos metu klientams patariame kokius langus ir kokias duris rinktis įrengiant karkasinį namą.  Įdėjus duris ir langus prasideda namo apdailos ir įrengimo darbai. 

Taip pat skaitykite: Karkasiniai namai iki 80 kvadratų - Projektas VulkanasKarkasiniai namai ir atsiliepimai apie juos.