Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Karkasinio namo planas - Akacija

Projektas Akacija

Karkasinio namo planas susideda iš dviejų miegamųjų kambarių, virtuvės ir svetainės. Karkasinio namo dizainas yra labai paprastas. 

Šis namas kurio bendras gyvenamas plotas sudaro 65 kvadratiniai metrai yra vieno aukšto. Virtuvės išmatavimai: Plotas 11,7 kvadratinis metras (3.8 m. x3.1 m.). Virtuvėje galima įdiegti standartinius ir patogius baldu nes jos plotas yra pakankamo dydžio. Taip pat čia susės visa šeima. 

Namo kambariai

Miegamas kambarys 1: Miegamojo plotas 10,9 kvadratiniai metrai (3,9 x 2.8 m.). Tai kambarys, kuris labiausiai tinka vaikų kambariui. Jis nėra didelis todėl didelio gabarito baldų negalėsite apstatyti. 

Miegamasis kambarys 2: Tai devynių kvadratinių metrų ploto kambarys (3 x2,85 m. ). Kambarys yra trijų metrų ilgio ir beveik trijų metrų ploto.  Kambaryje yra du langai. Kambarys kampinis. 

Svetainė: svetainės kambario plotas yra 15,8 kvadratiniai metrai. Tai yra 4,4 metrai ilgio ir 3,6 metrai pločio kambarys. Į kambarį patenkama iš koridoriaus. Koridorius taip pat skiria abu miegamuosius nuo svetainės kambario. Svetainėje yra du langai. 

Vonios kambarys: vonia ir tualetas yra atskirai. Bendras vonios ir tualeto plotas yra 6,4 kv.m. Vonia yra koridoriaus gale todėl lengvai patenkama iš kiekvieno kambario. 

Visi kambariai yra pirmame aukšte. Namas yra  vieno aukšto. Kaip ir minėjime anksčiau, garažas į namo plotą neįeina. Garažą galima sujungti ir pristatyti prie namo. Būtina atkreipti dėmes į tai, kad namo išmatavimai gali šiek tiek keistis. 

Jei nepatinka šis projektas galite pasirinkti kitus: Namo projektas - Beržas.