Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Karkasinio namo atsparumas gaisrui

Karkasinio namo atsparumas ugniai

Šiuo metu vis dar gyvuoja įsitikinimas, kad karkasiniai namai yra neatsparūs ugniai ir gali lengvai užsidegti. Manoma, kad tokie namai yra lengvi gaisro objektai. Verta pažymėti tai, kad šių dienų statybos taisyklės reikalavimai ir medžiagų savybės sumažina karkasinio namo gaisro tikimybę iki minimumo.

Tiek kas svajoja apie nuosavą namą dažnai mano jog mūrinis namas yra atsparesnis gaisrui todėl ir renkasi statyti šį namą. Karkasinio namo medžiagos yra dengtos specialiais skysčiais ir impregnantais todėl medienos užsiliepsnojimo tikimybė tampa labai minimali.

Mūrinių namų lobistai naudojasi šiuo motyvu ir dažnai stengiasi atkalbėti klientus nuo karkasinių namų, pasirinkdami pakankamai jautrią temą gaisras, žmonių sveikata ir nelaimės kurios gali atsitikti jei tik pasirinks karkasinį namą. 

Džiugu girdėti ir matyti vis daugiau klientų turinčių tvirtą nuomonę apie karkasinius namus. Jie žino kad tokie namai yra ne ką labiau paveikiami gaisro nei mūriniai namai. Namų statybos taisyklės o ypač karkasinių namų statybos taisyklės leidžia išvengti daugelių kylančių pavojų.