Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zmona/domains/karkasiniainamai.eu/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Karkasiniai namai iki 80 kvadratų - Projektas Vulkanas

Karkasinis namas iki 80 kvadratų tai namas "Vulkanas". Šis namas nėra didelis tačiau daugelio mėgiamas dėl paprastesnių procedūrų leidimas gauti. Namas kuriame yra 3 kambariai ir virtuvė gali būti su papildomai iš šono pristatomu garažu. Namo plotas 80 kvadratinių metrų. Bendras gyvenamas plotas yra 71 kvadratinis metras. 

Karkasinis namas iki 80 kv. m. 

Daugelis susigundo statyti karkasinį namą iki 80 kvadratų nes jis yra vertinamas kaip nesudėtingas statinys, todėl jam išduodami dokumentai ir leidimai namui statyti supaprastinta eilės tvarka. Žmogus paprasčiausia gali greičiau pradėti statyti savo svajonių namą. Jam nebūti išsiimti projektavimo reikalavimų, nebūtina ir topografinė nuotrauka. 80 kvadratų karkasinis namas asocijuojasi su 4 ar 3 kambarių butu. Skirtumas yra tas, kad gyvendamas bute negali mėgautis sodo ir nuosavo kiemo teikiamais malonumais. Jei žmogus turi savo sklypą, daugeliu atveju įsikurti 80 kvadratų name yra pigiau nei 4 kambarių bute Vilniuje ar Klaipėdoje. 

Statant tokį namą derėtų skirti didelį dėmesį nuodugniam kambarių ir visų kvadratinių metrų optimaliam išnaudojimui. Kiekvienas metras yra svarbus nes namo erdvė nėra didelė, o tuo pačiu norisi turėti būtiniausias patalpas ir kambarius. Pagalvokite ar reikalingas didelis ir erdvus koridorius, taip pat gal vertėtų dėti didelius platesnius langus siekiant sukurti vizualiai didesnes erdves. 

Statant sodų bendrijoje namo statyba tampa dar paprastesnė. Visiškai supaprastinta tvarka dokumentų tvarkymui, todėl galima sutaupyti brangų laiką už kurį kartais taip pat tenka mokėti. Namo projektas naudojamas siekiant išvengti nesklandumų ir neaiškumų. Bet kokiu atveju prieš statant karkasinį namą iki 80 kvadratų dertėtų pasitarti su statybų ekspertais ir su architektais. 

Projektas "Vulkanas"

Namą sudaro trys kambariai

Kambarys nr.1: tai 12,42 kv.m. kambarys taisyklingo stačiakampio formos. Kambarys puikiai tinka įrengti kaip vaikų kambarį. Jame sutilps būtiniausi jaunuolio baldai. Kambarys Nr. 2: kambario plotas 10,65 kv.m. Tai nedidelis kambarys taip pat tinkamas išnaudoti kaip miegamą kambarį. Kambarys su langu į kiemą. kambariai nėra pereinami. Projektas suplanuotas taip, kad jame būtų bent vienas erdvus kambarys - Kambarys Nr.3: pats didžiausias kambarys name kurio plotas 21,57 kv.m. Šis kambarys be abejo gali būti išnaudotas kaip svetainė, svečių kambarys. Jis taip pat yra taisyklingos stačiakampio formos. Šioje patalpoje tikrai susirinks visa šeima. 

Virtuvė 

Projekte "Vulkanas" virtuvė užima 9,1 kv.m.. Tai vieta šeimininkėms todėl jos plotas turi būti taip pat pakankamas, kad sutilptų visa šeima prie stalo. Projekte į visus kambarius patenkama iš bendro koridoriaus. Virtuvėje pagal kliento poreikį galima įrengti virtuvinius baldus bei buitinę techniką. Tiek virtuvėje tiek ir visame name yra dalinė apdaila. Pilna apdaila atliekama už papildomą kainą, atsižvelgiant į kliento pageidavimus. 

 Daugiau karkasinių namų projektų ir atsiliepimų apie juos: Namo projektas - Obelis, 90 kv. m., Karkasiniai namai ir atsiliepimai apie juos.